Obývací pokoje na míru

Každý musí sám vyhodnotit a předat, svoje požadavky na tento prostor

Pro architekta jsou důležité všechny možné informace, které klient může poskytnout. Kolik potřebuje úložného prostoru a za jakým účelem. Zda si představuje prostor čistý, bez poliček a bez nutnosti uklízet, nebo má rád předměty vystavené. Zda potřebuje třeba knihovnu, nebo skleník s osvětlením. Jakou by chtěl televizi, nebo projekční plátno. Jestli má rád vše rovné v minimalistickém stylu, nebo to může být rozehrané, jako nabízejí italští výrobci, volba nebo představa může být libovolná. Pro bytového architekta tyto informace znamenají základ se kterým může pracovat. Možností ve stylech i v materiálech je dneska obrovská a dle požadavků je architekt zpracuje tak, aby vytvořil jedinečný interiér vašeho obytného prostoru. Pokud klient sám neví, může ponechat volbu na architektovi a pak si vybrat z předložených možností. Naše firma obvykle nabízí 1-3 varianty na jednu místnost, aby si klient měl možnost vybrat. Nejedná se pouze o drobnou změnu, ale o plnohodnotné návrhy interiéru, kdy jsou každý úplně jiný. Další možností je ukázat nějakou fotografii interiéru, který vás oslovil na internetu, nebo jinde.

Sedací soupravy

Jednou z cenově nejvyšších položek a také nejdůležitějším prvkem je výběr sedací soupravy. Zda více využije velkou sedací soupravu, na které se mohou povalovat jak děti, tak rodiče, zda tato sedačka má být rozkládací pro případné návštěvy, nebo raději menší za méně peněz. Zda chtějí sedět všichni dohromady, nebo mít každý svůj prostor. Zda má rodina malé děti, nebo domácí mazlíčky a je potřeba zohlednit výběr potahu, tak, aby se dal třeba vyprat, nebo vyčistit, některé sedací soupravy mají potah na zip, aby při případném poškození bylo možné potah svléknout a odnést do čistírny, nebo v nejhorším případě nechat ušít potah pouze na jeden prvek a ne na celou soupravu. Pokud je rodina starší, nebo se zdravotními problémy, je potřeba zvolit správnou tvrdost sedáků a opěráků, aby sezení nebylo příliš nízké, nebo měkké tak, že se z toho nelze zvednout. Aspektů je více a na všechny se vás zeptá bytový architekt, aby vám mohl dobře poradit, jaký typ sedačky zvolit. Jít a koupit sedačku pouze na "OKO" je v současné době velký trend a následně vede ke zbytečné nespokojenosti, nebo zbytečným výměnám.

Kontaktujte nás

Navrhneme vám účelný, praktický a v neposlední řadě krásný interiér vašeho obývacího pokoje. Své služby nabízíme především v okolí měst Praha, Mladá Boleslav, Liberec, Hradec Králové a Pardubice.

Vezmeme v úvahu vaše požadavky a převedeme je do podoby nábytku, navrhneme vám ty nejhezčí v současné době dostupné materiály. Sladíme pro vás interiér s výmalbou, dekorativními technikami, bytovými textiliemi, podlahovými krytinami a vyřešíme i nábytkové a solitérní osvětlení, tak aby vše tvořilo neotřelý, příjemný a účelný celek, ve kterém bude spokojená celá rodina. Ideální je, pokud klient řekne, že se v interiéru hned cítí jako doma.