Dětské pokoje na míru

Dětské pokoje - místnost o které se mnozí domnívají, že tam stačí dát starý nábytek, který nám v bytě přebývá a dětem to musí stačit, to by ale byla veliká škoda.

Dětské či studentské pokoje mohou být velmi kreativní, je to jediná místnost, ve které máme možnost pohrát si s barvami a udělat prostředí, které bude veselé a pozitivní. Každý rodič by si měl uvědomit, že dětství je doba kdy si dítě formuje vkus a interiér dětského pokoje je první prostor který každý den vidí a podvědomě vnímá jeho energii a vzhled.

Atypické rozměry a nedostatek místa nejsou problém

Nabízíme vám naše dlouholeté zkušenosti s tvorbou interiérů, naše znalosti ergonomie a materiálů, zkušenosti s výrobou nábytku pro děti a výhradně českou výrobu. V každém pokoji řešíme maximální využití prostoru, tak aby děti měly veškerý potřebný úložný prostor a to nejenom na oblečení, ale i na hračky, stavebnice, auta, kočárky, učení, pracovní kout se stolem a v neposlední řadě kvalitní spaní.

Dětské postele na míru

Často vyrábíme postele o šíři 100-140cm s úložným prostorem na lůžkoviny, aby se děti učily sami si ve svém pokoji udržovat pořádek. Součástí postele je vždy kvalitní zdravotní matrace na šířku postele a lamelový rošt. Správně zvolená matrace a rošt, jsou v tomto věku základem zdravého vývoje těla a předchází budoucím zdravotním problémům.

Pokoje děláme nadčasové, aby sloužili nejenom krátkodobě, ale pokryly větší část života dětí, bez nutných změn.

Fotogalerie našich realizací je tady pro Vás!

Pokud se chcete přesvědčit podívejte se na naše reference v sekci REALIZACE / Dětské pokoje, kde uvidíte průřez našimi realizovanými projekty dříve i v současnosti. Různorodost realizací ukazuje zcela odlišné představy našich klientů o tom, jak má vypadat dětský pokoj.

Dětské pokojové sestavy v mnoha různých barvách

Zajistíme vám výrobu nábytku na míru v barvách a materiálech, které společně vybereme a které vaše děti jen tak nezničí. Barvy dodají interiéru osobitost a je to první věc, kterou si mohou děti sami určit. Na našich zkušenostech pak je, tato dětská přání zakomponovat do celku. Setkala jsem se již s požadavky na černý nábytek a interiér, proti čemuž byly rodiče velmi zásadně. Z mého pohledu zbytečně, i tento požadavek se dá splnit, kombinováním černé s nějakou jasnější barvou, kterou dítě dokáže přijmout, protože mu je v podstatě vyhověno. Poradíme si s jakýmkoliv přáním.

Zajistíme i výmalbu, tapety, pokládku podlahy vhodnou pro dětský pokoj

Zajistíme vám nejenom výběr barev, ale i výmalbu či tapetování, nebo lepení obrazových či samolepících tapet. Výrobu nábytku ze společně vybraných materiálů, tak aby účelně vyplnil prostor, ne ucpal. Podlahovou krytinu, pokud si jí budete přát, která se bude i dobře uklízet.

Osvětlení dětské pokoje

Dětské, nápadité osvětlení a to nejenom stropní, ale i stolní, či zabudované do nábytku. Osvětlení víme kde hledat a zajistit, nemám na mysli jenom motýlka na strop, ale opravdu kreativní světla v různých barvách, při jejichž hledání by jste strávili spoustu zbytečného času.

Kontaktujte nás

Potřebujete vyrobit či navrhnout dětský pokoj - kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře a my se vám ozveme.

Společně pro vaše děti vytvoříme to nejútulnější místo na světě

Vyzkoušejte realizaci s námi, za dlouhé roky v tomto oboru, nemáme žádné reklamace a zákazníci oceňují osobní přístup, spolehlivost a vysokou kvalitu realizovaných projektů.

S námi budete mít vše bez starostí a jednat budete vždy pouze s jednou osobou o všem.