Návrhy dětských pokojů

Dětské pokoje – místnost o které se mnozí domnívají, že tam stačí dát starý nábytek, který nám v bytě přebývá a dětem to musí stačit, to by ale byla veliká škoda.

Dětské či studentské pokoje mohou být velmi kreativní, je to jediná místnost, ve které máme možnost pohrát si s barvami a udělat prostředí které bude veselé a pozitivní. Každý rodič by si měl uvědomit, že dětství je doba kdy si dítě formuje vkus a interiér dětského pokoje je první prostor který každý den vidí a podvědomě vnímá jeho energii a vzhled.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme vám naše dlouholeté zkušenosti s tvorbou interiérů, naše znalosti ergonomie a materiálů, zkušenosti s výrobou nábytku pro děti a výhradně českou výrobu.

Navrhneme dostatek úložných prostor

V každém pokoji řešíme maximální využití prostoru, tak aby děti měly veškerý potřebný úložný prostor a to nejenom na oblečení, ale i na hračky, stavebnice, auta, kočárky, učení, pracovní kout se stolem a v neposlední řadě kvalitní spaní. Často vyrábíme postele o šíři 100-140 cm s úložným prostorem na lůžkoviny, aby se děti učily sami si ve svém pokoji udržovat pořádek. Pokoje děláme nadčasové, aby sloužili nejenom krátkodobě, ale pokryly větší část života dětí, bez nutných změn.

Navrhli jsme již mnoho různých dětských pokojů

Pokud se chcete přesvědčit podívejte se na naše reference v sekci REALIZACE / Dětské pokoje, kde uvidíte průřez našimi realizovanými projekty dříve i v současnosti. Různorodost realizací ukazuje zcela odlišné představy našich klientů o tom, jak má vypadat dětský pokoj.

Dětský pokoj navrhneme i vyrobíme

Zajistíme vám výrobu dětského nábytku na míru v barvách a materiálech, které společně vybereme a které vaše děti jen tak nezničí. Barvy dodají interiéru osobitost a je to první věc, kterou si mohou děti sami určit. Na našich zkušenostech pak je, tato dětská přání zakomponovat do celku. Setkala jsem se již s požadavky na černý nábytek a interiér, proto čemuž byly rodiče velmi zásadně. Z mého pohledu zbytečně, i tento požadavek se dá splnit, kombinováním černé s nějakou jasnější barvou, kterou dítě dokáže přijmout, protože mu je v podstatě vyhověno.

Pomůžeme s výběrem barev, zajistíme výmalbu a tapety

Zajistíme vám nejenom výběr barev, ale i výmalbu či tapetování, nebo lepení obrazových či samolepících tapet. Výrobu nábytku ze společně vybraných materiálů, tak aby účelně vyplnil prostor, ne ucpal. Podlahovou krytinu, pokud si jí budete přát, která se bude i dobře uklízet. Dětské, nápadité osvětlení a to nejenom stropní, ale i stolní, či zabudované do nábytku. Osvětlení víme kde hledat a zajistit, nemám na mysli jenom motýlka na strop, ale opravdu kreativní světla v různých barvách, při jejichž hledání by jste strávili spoustu zbytečného času. Sedací nábytek, tak abyste nemuseli za 2 roky kupovat nový a v neposlední řadě postele s různými typy úložného prostoru, podle toho co daný interiér umožňuje. Součástí postele je vždy kvalitní zdravotní matrace na šířku postele a lamelový rošt. Správně zvolená matrace a rošt, jsou v tomto věku základem zdravého vývoje těla a předchází budoucím zdravotním problémům.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či navrhnout dětský pokoj – kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře a my se vám ozveme.

Vyzkoušejte realizaci s námi, za dlouhé roky v tomto oboru, nemáme prakticky žádné reklamace a zákazníci oceňují osobní přístup, spolehlivost a vysokou kvalitu realizovaných projektů. Své služby nabízíme především v okolí měst Praha, Mladá Boleslav, Liberec, Hradec Králové a Pardubice.

S námi budete mít vše bez starostí a jednat budete vždy pouze s jednou osobou o všem.