Koupelny na míru

Nechte si navrhnout koupelnu od nás. Získáte komplexní návrh důležité místnosti v domě ve které sladíme barevnost, kvalitu a účelnost.

Výroba koupelnového nábytku na míru

Koupelna je jednou z nejdůležitějších součástí domu a logicky navazuje na zbytek interiéru. Oproti běžnému koupelnovému studiu, proto k návrhu přistupujeme vždy komplexně, tak aby ladil s ostatním interiérem v domě a potřebami rodiny.

Tyto informace získáme diskusí s budoucími uživateli, tedy vámi. Jaké máte zvyky, zda vám vyhovuje raději sprchový kout, nebo vana, zda požadujete WC začlenit do prostoru koupelny, nebo ho umístit samostatně. Jestli v daném prostoru bude i pračka, nebo pračka a sušička, což znamená vzhledně začlenit tyto prvky do interiéru koupelny tak, aby nepůsobili rušivě. Spousta lidí má pračku a sušičku prostě někam postavenou, okolo poházené prádlo, ať již na vyprání, nebo na vyžehlení a ve výsledku to zkazí celkový dojem z celé koupelny, bez ohledu na to, jak drahé obklady tam jsou, nebo kolik se investovalo do zařizovacích předmětů.

Vyřešíme úložné prostory v koupelně

Nabízíme vám naše zkušenosti se zařizováním i těchto prostor. Na některé příklady se můžete podívat nejenom v sekci koupelny, ale v sekci skříně a šatny, kde jsou příklady řešení úložných prostor v komorách a záložních prostorech spojených s koupelnou. Doplníme koupelnu i o potřebné úložné prostory, tak, aby se dalo vše pěkně uložit a nekazilo vzhled koupelny volně poházenými věcmi, což je v koupelnách velmi časté.

Součástí řešení koupelny není jen umístění vany, sprchového koutu nebo WC, ale i řešení správného a vhodného osvětlení, pokud si to zákazník přeje, lze začlenit i nějaké efekty, jako skryté osvětlení za hranou sádrokartonu, nebo hvězdný efekt, mezi obklady a jiné, vše je pouze otázkou nároků klienta na design a jeho finanční možnosti.

Pomůžeme s výběrem sanity

Pomůžeme vám ve spolupráci s koupelnovým studiem s výběrem designu jednotlivých prvků sanity, tohoto výběru se můžeme zúčastnit společně, nebo dle požadavků klienta předložíme jednotlivé prvky přímo u vás včetně nacenění a vy sami rozhodnete o cenové kategorii výběru a stylu, který by se vám líbil.

Nábytek do každé koupelny

Nemáme žádný problém s jakýmkoliv stylem, zákazník si může vybrat mezi současným moderním provedením, barevným italským, minimalistickým, industriálním, nebo přírodním provedením. To je právě to hezké na práci bytového architekta, že může tvořit interiéry v různých stylech a provedeních a tím uplatnit ve prospěch klienta svoji kreativitu. Své služby nabízíme především v okolí měst Praha, Mladá Boleslav, Liberec, Hradec Králové a Pardubice.

Kontaktujte nás

Správně navržená koupelna má kromě jiného přiměřenou podlahovou plochu vůči zbytku bytu a pohodlnému pohybu v daném prostoru.