O mně

Naše firma se úspěšně zabývá tvorbou interiérů od roku 1985, na začátku to byla práce pro oborový podnik Nábytek ve funkci bytového architekta, později jako soukromá firma se zaměřením na návrhy a realizace interiérů. 

Interiérový design

Zaměřuje se především na poradenství v oblasti interiérového designu, vypracování projektové dokumentace a realizace interiérů na klíč. Naší specializací je zakázková výroba nábytku pro domácností a firmy, design nábytku, návrhy interiérů a architektonické služby. Nábytek vyrábíme také podle dodané dokumentace či architektonické studie.

Realizujeme soukromé i komerční interiéry

Firma se zabývá hlavně interiéry na míru. Soukromé interiéry - návrhy a realizace rodinných domů a bytů.  Komerční interiéry - prodejny všech typů, firemní prostory, recepce, kancelářské interiéry, zasedací místnosti, hotelové interiéry,  haly bankovních domů,  smuteční nebo obřadní síně. Restaurační prostory - restaurace, jídelny, bary, hotelové interiéry,  pokoje,  recepce.

Bytový architekt Liberec, Praha - tvorba interiéru na klíč

Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby, které spočívají ve skloubení designového návrhu interiéru s dokonalou realizací.  Máme vlastní truhlářskou výrobu s dlouhodobými zkušenostmi, která zajistí perfektní výrobu, montáž a dopravu k zákazníkovi. K tomu spolupracujeme s ověřenými dodavateli z různých oborů.  Díky této spolupráci můžeme nabídnout komplexní dodávku interiéru se všemi potřebnými obory, jako jsou elektrikáři, malíři a aplikátoři malířských technik, podlaháři, obkladači,  instalatéři, švadleny, čalouníci a další specializovaní řemeslníci, kteří se s námi podílejí na realizacich složitějších zakázek. Dohled a zodpovědnost za výběr a kvalitu práce spolupracujících firem nese naše firma zastoupená architektem nebo pověřeným pracovníkem firmy tak, aby zákazník všechny požadavky a problémy mohl řešit pouze s jednou osobou.

Kontaktujte nás

Především vysoká kvalita nábytku, design a jeho užitná hodnota jsou pro nás prioritou. Nábytek na zakázku vyrábíme  pro zákazníky z celé České republiky a Slovenska. 

Pro výrobu nábytku používáme pouze kvalitní materiály, značkové kování a dovybavení nábytku od mnoha renomovaných výrobců.

 

Reference:

Správní budova firmy Spoltex Liberec             Firma Applic kanceláře a recepce                                        Správní budova B.I.S. Praha

Firma A+M Borovnička - sídlo firmy                Firma Aquafloating Mladá Boleslav 

Firma Alafia centrum celostní medicíny           Firma Johnson Controls vestibul firmy a recepce

Firma Alfavaria - kancelářské prostory            Herna hracích automatů Tom Joy