Návrh interiérů

DomArt-design s.r.o. je interiérová firma, která se specializuje na projektování, design a realizace kompletních interiérů bytových a rodinných domů ale také komerčních prostor. Spolupracujeme s řadou výrobců nábytku, výrobců čalouněných prvků, jako jsou sedací soupravy, židle, křesla, postele. Dále pak dodavatelů osvětlení, podlahových krytin, záclon, dekorací a jiných doplňků, kteří svým designem vytváří jedinečný vzhled daného interiéru.

Navrhneme pro vás individuální, osobitý prostor

Naší hlavní zásadou je nabídka kvalitních produktů a služeb od počátku projektu, od úvodního kontaktu s vámi, návrhu interiéru, ve kterém se snažíme zohlednit veškerá vaše přání ohledně designu, barev či nároků na prostor, přes konzultaci až po úspěšnou realizaci celého projektu. Rádi bychom vytvořili domov, o jakém sníte, když si prohlížíte časopisy nebo internet a diskutujete mezi sebou. Chceme vám poskytnout co největší pohodlí, proto vám dáme k dispozici jen jeden kontakt a sami za vás zařídíme veškeré technické a organizační záležitosti tak, abyste nepocítili žádný tlak a nepohodu. Snažíme se nepracovat pouze podle diktátu stylu a módy, ale usilujeme hlavně o to, aby interiér odpovídal vašim požadavkům a stal se součástí života vaší rodiny tak, jako by jste v něm žili odjakživa. Pouze interiér, ve kterém se od počátku cítíte doma, je ten správný, který zapadne do vaší rodiny a vy do něj.

Vytvoříme:

Kontaktujte nás

DomArt-design s.r.o. vám nabízí osobité řešení, neotřelý design, maximální individuální přístup a spolehlivost, díky kterým společně dosahujeme výsledků odpovídajících vašim požadavkům a životnímu stylu. DomArt-design s.r.o. je značkou, která si váží vaší přízně, a proto vás chce hýčkat svými komplexními službami. Výsledkem naší práce by mělo být místo, kde se budete setkávat se svými nejbližšími, odpočívat, probouzet, snít a radostně žít. Své služby nabízíme především v oblastech Prahy, Mladé Boleslavi, Liberce, Hradce Králové a Pardubic.